Atalanta slavila protiv Fiorentine, Pašalić igrao cijelu utakmicu

Mario Pašalić odigrao je čitav susret za Atalantu koja je četvrta sa 61 bodom, jednim manje od trećeg Juventusa, a dva manje od drugog Milana, dok je Fiorentina ostala 15. sa 30 bodova.
11. travnja 2021. u 23:01 1 komentara 235 prikaza
Mario Pašalić

Nogometaši Atalante vratili su se na četvrto mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 3-2 (2-0) pobjedom protiv Fiorentine u Firenci u susretu 30. kola.

Ivan Ljubičić hollywoodska priča Prepoznajete ga? Kao izbjeglica došao iz Banje Luke u Hrvatsku, a danas je težak milijune eura

Atalanta je nakon prvih 45 minuta imala prednost od 2-0 zahvaljujući dvama pogocima Zapate (13, 40), no u nastavku je Fiorentina uspjela poravnati s dva gola Vlahovića (57, 67). Ipak, tih 2-2 stajalo je samo tri minute, Quarta je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a Iličić (70-11m) je s bijele točke vratio prednost gostima.

Sheffield United - Arsenal 0-3

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je kao gost uvjerljivo svladao posljednji Sheffield United sa 3-0 (1-0).

Josip Stanišić KRENULO GA Odbio je Hrvatsku i pozive iz Lijepe Naše, a sada je u Njemačkoj doživio veliku čast

Goste je u vodstvo doveo Lacazette (33) nakon lijepe akcije, a u nastavku su pobjedu "topnika" potvrdili Martinelli (71) i još jednom Lacazette (85).

Arsenal se ovom pobjedom uspeo na deveto mjesto ljestvice sa 45 bodova, koliko ima i 10. Leeds United, dok je Sheffield United siguran putnik u drugu ligu sa samo 14 bodova.