Sam Allardyce bi volio da njegovi nogometaši budu zdrava konkurencija jedan drugomu, no tvrdi da to uopće nije slučaj.
- Imam lagan posao slaganja momčadi, a to nije ono što bih želio. Želim da mi igrači lupaju na vrata i žale se što nisu u momčadi, a to nije tako. Nemam nikakvih problema dok biram one koji će igrati, a oni koji ne igraju, nemaju se zaista zbog toga razloga buniti - kazao je Kalinićev menadžer.
Nakon pet odigranih utakmica Blackburn se nalazi na 18. mjestu poretka dvadeset klubova. Allardyceovi igrači sakupili su pobjedu, remi i tri poraza u dosadašnjem dijelu prvenstva.
Kalinićev trener
Allardyce: Nitko u momčadi nema se pravo buniti
Menadžer engleskog premierligaša Blackburna, za koji igra i hrvatski napadač Nikola Kalinić, izjavio je medijima da nema problema sa slaganjem momčadi jer mu nedostatak “slatkih briga” otežava to da se nitko na treningu odveć ne trudi.
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.