KOPRIVNICA - Nogometaš NK-a Slavena Belupa Bojan Šimek (28) pretukao je poznatoga koprivničkog poduzetnika Gorana Kostanjevca (31) jučer oko 3.30 u diskobaru Hollywoodu u Koprivnici.
Kostanjevac je s potresom mozga, prijelomom potkoljenice desne noge i ozljedama glave završio u koprivničkoj Općoj bolnici, a operirao ga je dežurni kirurg dr. Franjo Husinec.
- Pacijent je dobio teže ozljede, ali je izvan životne opasnosti i dobro se oporavlja - izjavio je dr. Husinec.
Prema pričama gostiju Hollywooda, napadač koprivničkoga nogometnog prvoligaša i Kostanjevac najprije su se porječkali, a Šimek je poslije nasrnuo na njega te ga nekoliko puta udario šakom u glavu. Kostanjevac je, tvrde gosti, nakon sukoba ostao ležati u lokvi krvi i bez svijesti pa su ga polijevali vodom da dođe k sebi.
Šimeka je nakon izgreda koprivnička policija privela i ispitala, a navodno je bio i pod utjecajem alkohola.
Prema jučerašnjim neslužbenim informacijama, zbog nanošenja teških ozljeda policija će Šimeka vjerojatno kazneno prijaviti. Navalni igrač Šimek ove je sezone došao kao pojačanje u Slaven Belupo iz drugoligaša NK-a Koprivnice. Do njega jučer nismo uspjeli doći jer mu je mobitel bio isključen. (rm)
Robert Mihaljević