Kardinal Josip Bozanić, zagrebački nadbiskup u miru, susreo se s novim papom Lavom XIV. nakon misnoga slavlja koje je papa predvodio u Sikstinskoj kapeli u zajedništvu s kardinalima. Tijekom susreta srdačno su razgovarali. Papa Lav XIV. izabran je za novog poglavara Katoličke Crkve 8. svibnja, drugog dana konklave, izvijestili su iz Zagrebačke nadbiskupije.
NAKON MISE
Kardinal Bozanić susreo se s papom Lavom XIV.: Srdačno su razgovarali
Kardinal Bozanić susreo se s papom Lavom XIV. nakon misnoga slavlja
Komentara 2
S papom Leom.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vjerojatno su papa Lav Četrnaesti i kardinal Bozanić razgovarali o kardinalu Stepincu. Jamačno.