Pogledajte sjajne Mandžukićeve škarice za izjednačenje

1/6
03.06.2017.
u 21:26

Mandžo je odlučno krenuo na loptu u šesnaestercu i savršenim škaricama zatresao Realovu mrežu

Mario Mandžukić zabio je predivan pogodak za Juventus i izjednačenje (1:1) u finalu Lige prvaka. Hrvatski napadač je u 27. minuti zatresao mrežu Keylora Navasa.

Mandžo je odlučno krenuo na loptu u šesnaestercu i savršenim škaricama zatresao Realovu mrežu. To je hrvatskom reprezentativcu drugi pogodak u Ligi prvaka. Prvi put je u dresu Bayerna zabio dortmundskoj Borussiji u finalu 2013. godine.

1/15

Mario je odigrao odlično poluvrijeme. Dobio je sve dvoboje, a oba udarca su mu išla u okvir vrata. Zabio je i pogodak.