Dokumentacija o planu davanja u koncesiju sidrišta na poluotoku Oštrica kraj Šibenika, jednom od najočuvanijih dijelova dalmatinske obale, koju posjeduje Večernji list, dokazuje kako je projekt bio razrađen i spreman za realizaciju u zaštićenom području bez ocjene o potrebi procjene utjecaja na okoliš, što je otkriveno tek postupcima pokrenutima na inicijativu građana.
Nebriga institucija
NEBRIGA INSTITUCIJA
Udruga građana spriječila gradnju nautičkog sidrišta u zaštićenoj zoni Oštrice
Poluotok žele komercijalizirati bez procjene utjecaja na okoliš
Komentara 2
FR
@BUDAK, okani se jeftinih igara i doskocica. Necemo mafijaski kapital i korumpirane birokrate po opcinskim uredima. Necemo projekte od kojih koristi imaju strani drzavljani i gdje domaci ljudi sigurno raditi nece. Necemo masu carter plovila koji gmizu Jadranom u nekontroliranom broju i bez stroge regulacije. Ne trebaju nam nikakve tvornice na ugljen i dimnjaci jer zivimo jako dobro i bez njih i bez vasih lopovskih projekata koji mi unistavaju okolinu. Vec se ima dovoljno, i neka se radi u poboljsanju vec postojece infrastrukture, sve iznad vodi samodestrukciji. Nema vise, proslo vrijeme podjele ispod stola.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nećemo sidrišta!!!!! želimo tvornice i dimnjake!!!!želimo radna mjesta i čeličane!!! želimo da svako ima krov nad glavom i tvornicu Azbesta kako bi imao gdje da radi!!! želimo termoelektrane na bosanski čumur kako bi radnici mogli da rade, kopaju i igraju se sa ženom i djecom na toplom pod žaruljom!!