Vida odigrao cijeli susret za Bešiktaš u pobjedi protiv Galatasaraya

Domagoj Vida
Reuters/Pixsell
25.10.2021.
u 23:00

U derbiju i zadnjoj utakmici desetog kola turskog prvenstva Bešiktaš je na svom terenu svladao Galatasaray sa 2-1.

Poveo je Galatasaray u 35. minuti pogotkom  Alexandrua Cicaidaua, ali četiri minute kasnije Cyle Larin zabija svoj prvi gol za izjednačenje. Larin je bio strijelac i drugog pogotka za Bešiktaš u 64. minuti kojim je donio pobjedu domaćoj momčadi. Hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijeli susret za pobjedničku momčad.

Bešiktaš je treći na ljestvici sa 20 bodova, dok je Galatasaray osmi sa 17. Prvi je Trabzonspor sa 24 boda.