Manchetser United - Stoke
1/10
02.10.2016.
u 15:23

U 7. kolu engleske lige crveni vragovi su na Old Traffordu igrali sa Stokeom samo 1:1

Manchester United još je jednom šokirao svoje navijače. U 7. kolu engleske lige crveni vragovi su na Old Traffordu igrali sa Stokeom samo 1:1.

Momčad Josea Mourinha dominirala je tijekom cijele utakmice, a do prednosti su došli tek u nastavku. U 69. minuti Martial je sjajnim udarcem s osam metara s lijeve strane pospremio loptu u suprotni kut Stokeovih vrata.

No 13 minuta kasnije gosti su izjednačili. Strijelac za 1:1 bio je Allen koji je natrčao na jednu loptu i pospremio je iza vratara De Gee.

United je u završnici imao dvije lijepe prigode za pogodak, ali Ibrahimovićev (86.) i Pogbin (89.) pokušaj nisu završili u mreži Stokeova vratara Granta.