Lana Klingor Mihić na prvu godišnjicu smrti svoje majke podijelila je iznimno emotivnu objavu koja je dirnula njezine brojne pratitelje. Godinu iza sebe opisala je kao najbolniju u životu, iskreno progovorivši o tuzi koja ne jenjava. Uz seriju fotografija koje prikazuju sretne obiteljske trenutke, ali i one teške, posljednje dane, Lana je napisala poruku koja svjedoči o dubokoj boli s kojom se i dalje nosi. "Preživjela sam iako ni sama ne znam kako, najbolniju godinu svog života. Ustvari znam kako. Onako kako si me učila da se to radi, al jbmu nisam znala da će biti baš ovakav emotivni pakao", započela je svoju ispovijest. Istaknula je kako je svojoj djeci i sebi obećala da će tugu zamijeniti sjećanjem na sretne dane, no priznala je da je gubitak ostavio neizbrisiv trag.
"Moja je duša zauvijek ostala slomljena i prazna i još sam uvijek ona tvoja mala totoš koja bi sve na svijetu dala za samo još jedan zagrljaj. Nedostaješ mi majko, više nego što razum i logika mogu uopće objasniti", zaključila je u emotivnom tekstu. Protekla godina za Lanu je bila ispunjena velikim izazovima. Gubitak majke početkom 2025. godine bio je najteži udarac, a i sama je ranije priznala kako je to bila iznimno tužna i teška godina za nju. Osim suočavanja s vlastitom tugom, poduzetnica je proživljavala i brigu za zdravlje svoje najmlađe kćeri Mike, koja je u travnju morala na hitnu operaciju krajnika popraćenu komplikacijama.
Kroz sve teške trenutke Lana je pokazala iznimnu snagu, crpeći je, kako i sama u objavi piše, iz lekcija koje je naučila od svoje majke. Ubrzo nakon objave Lanini pratitelji napisali su joj brojne poruke podrške i suosjećanja. Mnogi su se poistovjetili s njezinom boli te su joj uputili tople riječi utjehe. Unatoč neizmjernoj tuzi, Lana u svojoj objavi pokazuje i nevjerojatnu snagu i odlučnost da nastavi dalje, upravo onako kako bi njezina majka željela. "Al ja sam tvoja kći, znači da sve mogu", poručila je.
FOTO Evo koga je sve ljubila glumica Jelena Perčin: Iza nje su dva braka
Ne pada mi na pamet čitati OVO. Smrt bliske osobe (a članovi uže obitelji su više od toga), svakako nije nešto što bi trebalo biti clickbait. Sjećam se da je internet bi pun napisa o velikoj tuzi navedene gospođe i prije godinu dana, kad joj je majka umrla. Uglavnom, gadljivo i besramno.