Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 31
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OSIGURANE AUTOCISTERNE

Pukle cijevi: Dio Peščenice i Trešnjevke bez vode do poslijepodnevnih sati

Dijelovi Zagreba zbog puknuća cjevovoda ostali bez vode
Marko Lukunic/PIXSELL
14.08.2025.
u 10:49

Iz Holdinga mole korisnike za razumijevanje i strpljenje do završetka radova.

Zbog puknuća cjevovoda bez vode su ostali stanovnici dijela Oborovske ulice i Ulice Donje Svetice na Peščenici te dio korisnika u Planinskoj ulici. Radovi na sanaciji traju do 15 sati. Za vrijeme prekida opskrbe, građanima su na raspolaganju autocisterne s oznakom “VODA ZA PIĆE”. Iz Holdinga mole korisnike za razumijevanje i strpljenje do završetka radova.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata