Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
REKONSTRUKCIJA DOMOVA ZDRAVLJA

Ulažu se milijuni u nove ambulante u nekoliko zagrebačkih kvartova: Pogledajte kako će izgledati

21.02.2025.
u 17:47

Do kraja godine u Maksimiru će Specijalna bolnica za djecu s neurorazvojnim i motoričkim smetnjama Goljak otvoriti izdvojenu jedinicu i proširiti djelatnost

Nakon što je u 2024. u zagrebačkim domovima zdravlja ugovoreno osam specijalističkih ordinacija više nego prethodne godine, Grad Zagreb nastavlja razvijati domove zdravlja. Počinje se s gradnjom potpuno novih objekata, kao i zamjenskih na mjestu dotrajalih, a nakon što su neke rekonstrukcije već počele, na redu su i nove. Novi se prostori projektiraju vodeći računa o novim specijalistikama koje se još mogu ugovoriti, prema Mreži javne zdravstvene službe, jer specijaliste je sada lakše privući u domove zdravlja, nakon što su plaće izjednačene s bolničkima.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata