Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
raseljene osobe iz Ukrajine

U Hrvatsku od 25. veljače ušlo 22.311 izbjeglica: Samo u jednom danu stigle 44 Ukrajinke i vape za poslom

09.12.2022.
u 11:15

Iz Ukrajinske zajednice RH u Vukovaru kažu da su ukrajinski izbjeglice spremni raditi bilo što jer ne znaju koliko će rat potrajati

Frizerka s 23 godine iskustva iz Ukrajine traži posao, po mogućnosti u Zagrebu, ali bit će zahvalna i za druge opcije. Ukrajinka sa smještajem u Zadru kuha po narudžbi domaća ukrajinska jela i dostavlja ih uz pomoć susretljivih vozača autobusa čak i do Zagreba. Kozmetičarka traži najam lokala u Splitu za pružanje estetskih kozmetičkih usluga... Neki su to od oglasa raseljenih državljanki Ukrajine koje ovih dana pokušavaju pronaći ili pokrenuti posao u Hrvatskoj.

Ukupno 64 u jednom danu

Komentara 2

Avatar Milisav_Gabo
Milisav_Gabo
17:11 09.12.2022.

Dobro došli ! I što više vas ostalo ovdje kod nas...

Avatar Cohen
Cohen
13:03 09.12.2022.

I u priznvanju njihovih diploma smo kilavi. Trebalo je ustanoviti proceduru, prioritete. Velika je šteta besposlenom držati jednu pedijatricu. Deficitarnih zanimanja među raseljenima zasigurno ima još.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Kupnja