VIDEO Sjajni Petar Musa postigao pogodak i upisao asistenciju u pobjedi Benfice

Primeira Liga - Benfica v Famalicao
RODRIGO ANTUNES/REUTERS
29.12.2023.
u 22:58

To je Musin četvrti prvenstveni pogodak u 12 ovosezonskih nastupa. Benfica je pobjedom privremeno došla na čelnu poziciju s 36 bodova, dva više od gradskog rivala Sportinga koji ima utakmicu manje.

Hrvatski reprezentatac Petar Musa postigao je treći pogodak i asistirao za drugi u pobjedi Benfice koja je pred svojim navijačima s 3-0 pobijedila Famalicao u 15. kolu portugalskog nogometnog prvenstva.

Benfica je povela u 31. minuti golom Arthura Cabrala. Petar Musa je u igru ušao u 70. minuti, a u 85. je bio dodavač za Rafu Silvu koji je postigao pogodak za 2-0. Portugalski veznjak se odužio Musi u 89. minuti, kad je on bio u ulozi asistenta za gol hrvatskog napadača.