Danijel Subašić
05.10.2014.
u 23:15

Mateo Kovačić je odigrao čitavi susret za Inter, dok Milan Badelj na drugoj strani nije ulazio u igru.

Monaco je u posljednjim minutama utakmice izborio remi na gostovanju kod PSG-a. Susret je završio 1:1.

Domaća je momčad povela golom Lucasa u 71. minuti, a bod Monacu donio je Martial u drugoj minuti sudačke nadoknade. Danijel Subašić branio je čitavu utakmicu za momčad iz kneževine.

Lyon je s 3:0 svladao Lille, dok su Nantes i Toulouse s 1:0 slavili na gostovanjima kod Guingampa i St. Etiennea.

Kovačićev Inter poražen

Inter je u šestom kolu Serie A pretrpio težak poraz na gostovanju kod Fiorentine. Domaća je momčad slavila 3:0 pogocima Babacara (7.), Cuadrada (19.) i Tomovića (76.). Mateo Kovačić je odigrao čitavi susret za Inter, dok Milan Badelj na drugoj strani nije ulazio u igru.

Perišić i Olić igrali u pobjedi Wolfsburga

Wolfsburg je u sedmom kolu Bundeslige kod kuće svladao Augsburg s 1:0. Pogodak je zabio Naldo u 58. minuti. Ivan Perišić je igrao do 59. minute za vukove, a Ivica Olić je dobio posljednjih 10-ak minuta.

Borussia (M) i Mainz su remizirali, završilo je 1:1.