Naslovnica Sport Strani nogomet

Ederson pokazao ožiljke koje mu je napravio Mane

Brazilski vratar morao je napustiti igru u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena nakon što mu je Liverpoolov vezni igrač brutalno ušao kopačkom u glavu
11. rujna 2017. u 20:39 2 komentara 675 prikaza
Ederson
Pogledajte galeriju 1/9

Ederson, čuvar mreže Manchester Cityja, dobro će pamtiti dvoboj protiv Liverpoola, ali ne po visokoj pobjedi (5:0) već po ožiljcima koje mu je napravio Senegalac Sadio Mane.

Mario Mandžukić Ostao u Torinu Mandžo zbog ozljede propušta dvoboj s Barcelonom

Naime, brazilski je vratar na utakmici 4. kola engleske lige morao napustiti igru u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena nakon što mu je Liverpoolov vezni igrač brutalno ušao kopačkom u glavu.

Senegalac je dobio crveni karton, a Ederson je morao na šivanje. Nakon šivanja Brazilac je za uspomenu fotografirao posljedice Maneovog 'high-kicka'. Igrač Redsa se javno ispričao Edersonu.

Ederson | Autor : AFP Foto: AFP Ederson sada ima nekoliko ožiljka na svom licu

Nikola Kalinić Europske lige Kaliniću pola sata u porazu Milana, Newcastle nadigrao Swansea Bibiana Steinhaus Njemačka liga Prva sutkinja u Bundesligi: Bibiana Steinhaus dobila pohvale Jose Mourinho Neočekivano Nećete vjerovati tko je Mourinhu najbolji igrač kojeg je trenirao