Barcelona senzacionalno izgubila, Modrić i Real blizu naslova prvaka

LaLiga - Real Sociedad v FC Barcelona
VINCENT WEST/REUTERS
24.04.2022.
u 23:20

Barceloni je to čak treći poraz kod kuće u samo deset dana, nakon eliminacije u Europskoj ligi od Eintrachta  (3-2) i 1-0 poraz od Cadiza u La Ligi.

Nogometaši Rayo Vallecana senzacionalno su pobijedili na Nou Campu Barcelonu s 1-0 u zaostaloj utakmici Primere.

Katalonci su primili gol već u 7. minuti, preko Alvara Garcie, koji je s desne strane prevario Marc-Andréa Ter Stegena

Rayo Vallecano je tako praktički osigurao naslov Real Madridu, kojemu nedostaje samo jedan bod u zadnjih pet kola za titulu prvaka Španjolske.

Milan preuzeo vrh

Nogometaši Milana probili su se privremeno na vrh ljestvice Serie A zahvaljujući pobjedi 2-1 na gostovanju kod Lazija u Rimu.

Domaći su poveli već u 4. minuti golom Cire Immobilea i imali prednost sve do 50. minute, kad je izjednačio Olivier Giroud. Milan je do pobjede došao u trećoj minuti sučevog dodatka kad je loptu u mrežu poslao Sandro Tonali, a asistent je bio Zlatan Ibrahimović kojemu je prethodno dodao Ante Rebić.

Hrvatski napadač je u igru ušao u 68. minuti zamijenivši Girouda. Na drugoj strani je Toma Bašić igrao od 60. minute.

Milan je teško izborenom pobjedom došao do 74 boda i zasjeo na vrh ljestvice Serie A s dva boda prednosti ispred gradskog suparnika Intera koji ima utakmicu manje.

Reims - Marseille 0-1

U dvoboju 34. kola Francuske lige Marseille je kao gost svladao Reims s 1-0 i učvrstio se na drugom mjestu.

Gol vrijedan pobjede za Marseille postigao je Gerson (83) .

Duje Ćaleta Car je ušao u igru za goste u 79. minuti.