Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 82
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PREMINUO JE PRIJE 11 GODINA

Emotivna posveta Nine Badrić: Bio si moje poštenje, blagost, nježnost, skromnost i oslonac

Foto: Instagram
1/8
VL
Autor
Vecernji.hr
19.03.2025.
u 13:00

Pjevačica se na Dan očeva prijetila svog pokojnog oca te je istaknula kako se svakodnevno prisjeća očevih riječi i kako u svemu prepoznaje njegove osobine

Poznata hrvatska pjevačica Nina Badrić dirnula je svoje pratitelje na Instagramu dirljivom objavom posvećenom preminulom ocu. Objavom niza fotografija, Nina se prisjetila svog oca i obilježila Dan očeva, dijeleći s obožavateljima duboke emocije i sjećanja. "Prošlo je skoro 11 godina od kad nisi sa mnom. A vidiš...svaki dan te se sjetim..", započela je Nina svoju emotivnu objavu. Pjevačica je istaknula kako se svakodnevno prisjeća očevih riječi i kako u svemu prepoznaje njegove osobine. "Nisam ti stigla reći da si sve bio u pravu tata. Samo tada nisam razumjela," napisala je, dodajući kako je otac za nju bio oličenje poštenja, blagosti, nježnosti, skromnosti i oslonca.

- Bio si moje poštenje, blagost, nježnost, skromnost i oslonac. Čuvajte svoje roditelje dok su još tu pored vas jer kada odu ovaj svijet poprimi neku sasvim drugačiju boju. Sretan dan očeva - napisala je Nina. Objava je izazvala brojne reakcije, a pratitelji su joj u komentarima pružili podršku i izrazili suosjećanje, ostavljajući emotikone srca i poruke poput: "Kako godine idu svjesniji smo krhkosti i prolaznosti ...Zato da , čuvajmo svoje roditelje dok su nam živi. Pronašla sam se u svakoj riječi. Također 11 godina od kada moj tata nije s nama. Veliki zagrljaj Nina - napisali su joj obožavatelji na Instagramu. Nina Badrić nedavno je u sklopu svoje turneje “Moji ljudi” nakon Zagreba i Rijeke održala je koncert i u Zadru. Nina je svoje najveće hitove izvela u dvorani Krešimira Ćosića, a na pozornici su joj se pridružili i kolege. Nina je zapjevala i s Ivicom Sikirićem Ićom i s Emilijom Kokić. Uz brojne hitove, publiku je posebno oduševila nastupom s Emilijom Kokić s kojom je zapjevala njihov veliki hit iz 1996. godine ”Ja sam vlak”. Nakon održanog koncerta, Nina je na Instagramu otkrila kako su ona i Emilija zapravo napisale nešto drugačiju pjesmu, koju javnost ipak nije uspjela čuti.

“Moram vam otkriti jednu tajnu… kad smo Emilija Kokić i ja dogovarale duet tada smo na melodiju Mire Buljana odlučile hrabro (jer mladost je drčna) da ćemo nas dvije napisati tekst. U našoj verziji pjesma se zvala ‘Šime’. Išla je ovako… ‘Šime Šime kad te dvije prime neće ti ostati ni Š ni ime.’I nama je to naravno bilo wow!” pojasnila je dalje i opisala što se na kraju dogodilo. “Poslale smo svoj genijalan tekst tada vodećem tekstopiscu Stevi Cvikiću da nam kaže kako mu se sviđa a on nam je momentalno napisao novi tekst ‘Ja sam vlak’ uz rečenicu - cure dajte se uozbiljite! Od tada nikako da se uozbiljimo a nadam se da nikada niti nećemo. P.S. Ovaj što je bacio gaće na binu 100% se zove Šime”, napisala je uz video s Emilijom iz Zadra.

1/23

Ključne riječi

Komentara 1

Avatar rubinet
rubinet
17:06 19.03.2025.

"Pjevačica se na Dan očeva prijetila svog pokojnog oca.."

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata