Pogledajte kako je Perišić zabio za pobjedu Intera nad Juventusom!

Perišić
1/4
18.09.2016.
u 20:03

Za Juventus je Mario Mandžukić igrao do 74. minute kada ga je zamijenio Higuain, dok je Marko Pjaca u igru ušao u 80. minuti.

Ivan Perišić zabio je za pobjedu Intera nad Juventusom (2:1) u četvrtom kolu talijanskog prvenstva! Hrvatski reprezentativac ušao je u igru u 69. minuti i osam minuta kasnije lijepo skočio na ubacivanje Icardija i glavom matirao Buffona.

Inače, Juventus je poveo u 66. minuti preko Lichtsteinera, a samo dvije minute kasnije izjednačio je Icardi.

Za Juventus je Mario Mandžukić igrao do 74. minute kada ga je zamijenio Higuain, dok je Marko Pjaca u igru ušao u 80. minuti. Marcelo Brozović nije konkurirao za utakmicu zbog nediscipline, no još se ne zna o čemu se točno radi.

Vodeća momčad lige je Napoli s 10 bodova, slijedi Juventus s devet, dok je Inter šesti sa sedam osvojenih bodova.