Bogdanović odličan u pobjedi, Hezonja zabio pet koševa u slavlju Orlanda

Bojan Bogdanović
27.03.2016.
u 08:17

Orlando Magic je svladao Chicago Bullse sa 111-89, a hrvatski košarkaš Mario Hezonja je u 22 minute upisao 5 koševa, 1 skok i 1 asistenciju za Orlando.

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović nastavio je pružati dobre partije u dresu Brooklyn Netsa pod vodstvom novog trenera, pa je noćas ubacio 18 poena za pobjedu protiv Indiana Pacersa 120-110.

U zadnjoj četvrtini Bogdanović je ubacio dvije trice, a jednu je pogodio 38 sekundi za vodstvo 116-110, čime je osigurao pobjedu Netsa. Bogdanović je odigrao 28 minuta, a uz 18 poena (šut 7-14) upisao je i 2 skoka te 2 asistencije. Od njega je bi bolji samo centar Brook Lopez s 23 koša.

Kod Indiane, po običaju, najbolji je bio Paul George s 27 poena.

Brooklyn je predzadnji u Istočnoj konferenciji NBA lige s omjerom od 21 pobjede i 51 poraza.

Centar Orlanda Dewayne Dedmon odigrao je najbolju utakmicu u karijeri, ubilježivši 18 poena i 13 skokova.

Bullsi (omjer 36-36) su tako izgubili treću utakmicu zaredom i premda, uz Cleveland, imaju najbolji igrački kadar na Istoku mogli bi ostati bez doigravanja. Chicago je trenutno deveti na Istoku, jedno mjesto ispod plasmana koje vodi u doigravanje.

12. New Orleans 26 46
13. Minnesota  24 49