Stranka Fokus od subote više nije parlamentarna stranka jer ju je napustio jedini saborski zastupnik, ujedno i gradonačelnik Svete Nedelje Dario Zurovec. Time je sukob Zurovec – aktualni lider Fokusa Davor Nađi, koji traje još od parlamentarnih izbora i slaganja nove vladajuće većine, dobio i svoj epilog. Naime, tada su krenule i prve glasine da je Zurovec sklon savezu s HDZ-om, a što je Nađi i u subotu ponovio, ubrzo nakon Zurovčeve objave da napušta Fokus zajedno i gradonačelnikom Dugog Sela i načelnikom Općine Križ.
Opsjednutost HDZ-om
BIVŠI ZASTUPNIK FOKUSA
Zurovec negira da je sklon savezu s vladajućim HDZ-om: Potporu Vladi ne mogu dati, treba joj zaokret
Odlučili su ići toliko daleko da izbornim inženjeringom koče promjene, kaže Zurovec o tome zašto napušta Fokus.
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.