Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
19.08.2024. u 07:42

To je bila više politička poruka i opomena Zagreba vladajućima u Crnoj Gori.

Prošli mjesec Hrvatska je Andriju Mandića, četničkog vojvodu i predsjednika Skupštine Crne Gore, zastupnika u Skupštini Milana Kneževića i potpredsjednika crnogorske Vlade Aleksu Bečića proglasila "persona non grata", odnosno nepoželjnima u Hrvatskoj. Kao razlog navedena je činjenica da ova trojka sustavno djeluje na narušavanju dobrosusjedskih odnosa Crne Gore i Hrvatske te kontinuirano zloupotrebljava Hrvatsku u unutarnje političke svrhe. Dakako, glavni okidač takve odluke bilo je donošenje rezolucije o Jasenovcu u crnogorskom parlamentu. Ništa čudno, jer je prosrpska i proruska vladajuća koalicija od dolaska na vlast sustavno počela raditi na urušavanju odnosa Zagreba i Podgorice.

Komentara 5

VA
Varazdinec
11:33 19.08.2024.

SVI koji ne postuju Hrvatsku i njezine zakone su Persona non grata!

NO
NoStress
08:51 19.08.2024.

Trebali bi i Vučić i Dodik ali naši vlastodršci nemaju hrabrosti za to. Pitam se zašto...

DO
Domi
13:23 19.08.2024.

Interesantno je kako nitko ne reagira na spomen "četnički vojvoda" Kao da je to normalno. A nije bilo većih koljača, usput, prethodnika većine Srba, ne svih, na našim prostorima.Da čovjek ne vjeruje koliko jugofila i komunjara u Hrvatskoj to tolerira! Zamislite da se netko od naših političara nazove ustaški pukovnik! Nema šanse. A četnički vojvoda, no problem.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata