I crnogorski premijer Milojko Spajić treba biti 'persona non grata'
To je bila više politička poruka i opomena Zagreba vladajućima u Crnoj Gori.
Komentari 5
Trebali bi i Vučić i Dodik ali naši vlastodršci nemaju hrabrosti za to. Pitam se zašto...
Interesantno je kako nitko ne reagira na spomen "četnički vojvoda" Kao da je to normalno. A nije bilo većih koljača, usput, prethodnika većine Srba, ne svih, na našim prostorima.Da čovjek ne vjeruje koliko jugofila i komunjara u Hrvatskoj to tolerira! Zamislite da se netko od naših političara nazove ustaški pukovnik! Nema šanse. A četnički vojvoda, no problem.
Mislim da crnogorci to neće moći riješiti bez oružja!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
SVI koji ne postuju Hrvatsku i njezine zakone su Persona non grata!