OZLIJEĐENE ČETIRI OSOBE

FOTO Prometna nesreća na sjeveroistoku Njemačke: U prevrtanju Flixbusa poginule dvije osobe

Serious bus accident on the A11
Foto: Michael Ukas/DPA
1/13
11.01.2025.
u 21:38

Veliki prometni čep stvorio se na autocesti A11, koja povezuje Berlin i poljski Szczecin.

Dvije osobe su poginule, a četiri su ozlijeđene kad se autobus prevrnuo na autocesti prekrivenoj snijegom na sjeveroistoku Njemačke u subotu, rekla je policija. U nesreći na autocesti A11 sudjelovao je autobus Flixbusa koji je putovao u Poljsku, rekla je glasnogovornica brandenburške policije Beate Kardels. Nije rekla koja je bila polazišna točka autobusa.

Prema prvotnoj istrazi, druga vozila nisu bila uključena. Ukupno je autobusom putovalo 14 ili 15 osoba, a vozilo se prevrnulo na stranu. Stručnjaci na mjestu nesreće istražuju njezine uzroke. Veliki prometni čep stvorio se na autocesti A11, koja povezuje Berlin i poljski Szczecin.

GALERIJA Vlasnik kuće u Malibuu koja je ostala netaknuta nakon požara: 'Prvo su mi rekli da će i ona propasti'

Serious bus accident on the A11
1/11

Komentara 4

V0
Vlaskoulicanec3.0
14:01 12.01.2025.

@anti azovac: da li ti znaš u kojem su tehničkom stanju ti autobusi, koliko su vozači premoreni? Jer sve treba biti jeftino. I da, može se svima to dogoditi, ali kako to da se u zadnje vrijeme nesreće događaju upravo tim jeftinima?

UM
umberto11
16:03 12.01.2025.

Na internetu gledam karta flixbus Munchen-Berlin tri puta jeftinija od vlaka. Pa kakva je to zelena politika, zar ne bi drzava trebala subvencionirati voznju vlakom

V0
Vlaskoulicanec3.0
09:37 12.01.2025.

Da li je sada i zadnjem bedaku jasno da autobusna karta na relaciji od dva sata vožnje ne može koštati 10 ili 12 eura? U principu može, ali onda je velika šansa da ovako završi! Pa tko voli, nek izvoli...

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije