Poznati srpski portal stao uz Hrvate: Danski suci su znali tko je domaćin!

Njemačka - Hrvatska
1/7
21.01.2019.
u 23:56

- Suci su do 58. minute sudili gotovo bez greške, a onda, kada se lomilo oko pobjednika, dosudili su kranje sporno probijanje Igora Karačića - naveo je novinar Monda

Poznati srbijanski portal Mondo složio se s tvrdnjama da su danski suci Martin Gjeding i Mads Hansen gadno zabrljali na štetu Hrvatske.

Uz naslov "Danci su znali tko je domaćin - Hrvati bez polufinala!", njihov je novinar u podnaslovu istaknuo sljedeće: - Odličan sudački par iz Danske na kraju meča između Hrvatske i Njemačke sve je upropastio i olakšao put domaćinu do polufinala - naveo je i dalje u tekstu kazao:

- Suci su do 58. minute sudili gotovo bez greške, a onda, kada se lomilo oko pobjednika, dosudili su kranje sporno probijanje Igora Karačića posle teatralnog pada Jannick Kohlbachera.

"Viša sila presudila Hrvatskoj". Takav smo, pak, naslov zatekli na portalu Balkan Handball, čiji je novinar također istaknuo da su se Nijemci našli u polufinalu uz pomoć ravnatelja utakmice.

Gjedinga i Hansena je najglasnije prozvao hrvatski izbornik Lino Červar, koji je nakon 22:21 poraza od Njemačke rekao da su njihove moralne vrijednosti upitne.