NEUGODNO IZNENAĐENJE

Uzeli krivi kovčeg na aerodromu i završili na ispitivanju: Ostali u šoku kada su ga otvorili

Foto: Pixabay
1/4
19.03.2025.
u 04:00

Zbog zadržavanja prvu noć su proveli u smještaju blizu aerodroma, no sljedećeg dana ipak su stigli do svog hotela u blizini svete planine Fuji, gdje su nastavili putovanje.

Neimenovani tajlandski bračni par krenuo je na svoje prvo putovanje u inozemstvo noseći crvenu torbu i crni kovčeg, a njihovu avanturu pažljivo je isplanirala njihova kći. Putovanje je počelo letom iz njihove provincije do Bangkoka, glavnog grada Tajlanda, odakle su trebali nastaviti prema Japanu. Međutim, po dolasku u Bangkok, par je slučajno uzeo tuđi crni kovčeg umjesto svog.

Vlasnik kovčega ubrzo je prijavio nestanak prtljage osoblju zračne luke koje je pronašlo kovčeg tajlandskog para i pokušalo nazvati broj s naljepnice – broj njihove kćeri. Ona se, nažalost, nije javljala. Par je, nesvjestan pogreške, čekao četiri sata na aerodromu s tuđim kovčegom, a zatim ušao u avion za Japan.

Po dolasku u Japan, pokušali su otvoriti kovčeg, ali nisu uspjeli. Zbunjeni, kontaktirali su kćer, koja im je savjetovala da provjere naljepnicu. Turistički vodič primijetio je da ime na naljepnici nije njihovo, a uz pomoć drugih Tajlanđana iz grupe kovčeg je napokon otvoren. Ono što su unutra pronašli šokiralo ih je – 24 kilograma osušene marihuane.

Prestravljeni par odmah je prijavio pronalazak aerodromskim službama. Japanska policija i granične vlasti devet sati su pretraživale kovčeg, ispitujući par, ali su na kraju zaključili da nisu namjeravali prokrijumčariti drogu, prenosi Mirror. Zbog zadržavanja prvu noć su proveli u smještaju blizu aerodroma, no sljedećeg dana ipak su stigli do svog hotela u blizini svete planine Fuji, gdje su nastavili putovanje.

>> FOTOGALERIJA Danas izaziva samo jezu: Bio je dizajniran da preživi nuklearni napad, ali uništilo ga je razaranje JNA

1/19
Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije