Loša odluka? Francuzi ostavili našeg stopera na klupi pa dobili tri komada

17. travnja 2021. u 15:27 0 komentara 2932 prikaza
FOOTBALL : Rennes vs Angers - Ligue 1 Uber Eats - 23/10/2020

Rennes je u subotu u drugoj utakmici 33. kola francuskog prvenstva na gostovanju sa 3-0 slavio protiv Angersa.

BARCELONA-REAL MADRID 17-18 NAJVEĆA ZVIJEZDA Neymar 'udario' po Barceloni i oduševio navijače Pariza: 'Sad sam puno sretniji'

Golove su za pobjedničku momčad zabili Doku u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, zatim Terrier u 63. minuti i opet u sudačkoj nadoknadi na kraju susreta Guirassy. Hrvatski stoper Mateo Pavlović ostao je na klupi za pričuve u redovima gubitničke momčadi.

Ligue 1 - Lille v Montpellier FRANCUSKO PRVENSTVO Lille kiksao kod kuće i pružio veliku šansu Parižanima

Zahvaljujući ovoj pobjedi Rennes je na šestom mjestu s 51 bodom, dva više od sedmoplasiranog Marseilla i s bodom manje od Lensa koji je na petom mjestu na ljestvici. Prvi je Lille sa 70 bodova, dok drugoplasirani PSG ima četiri boda manje. Angers je 11. s 41 bodom.