Naslovnica Sport Vaterpolo

Hrvatski vaterpolisti osvojili zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu!

Ovo prvenstvo igra se po novim pravilima, koja su još uvijek eksperimentalna pa je tako bazen manji, manja lopta, igrač manje u polju te kraći napad.
03. rujna 2016. u 22:10 10 komentara 13377 prikaza
Hrvatski juniori, vaterpolo
Pogledajte galeriju 1/2

Hrvatska juniorska vaterpolska reprezentacija (do 18 godina) osvojila je zlatnu medalju! U finalu Svjetskog prvenstva u Podgorici pobijedili su domaćina Crnu Goru sa 16:13.

Joško Kreković USPJEH MLADIH VATERPOLISTA Naši juniori preko Mađara ušli u borbu za svjetski naslov Brigita Matić NAGRADA DRAŽEN PETROVIĆ Matić i Rodeš naši najbolji mladi sportaši Sandra Perković NIŽE USPJEHE U šest godina Sandra ima samo šest poraza

Bila je to uzbudljiva i napeta utakmica u kojoj su naši bili koncentriraniji u ključnim trenucima i zasluženo slavili. Prva četvrtina završila je 2:2, a u drugoj se igralo gol za gol, reprezentacije su se izmjenjivale u vodstvu do 7:7, da bi se pred kraj naši odvojili na dva razlike (9:7). Početkom treće dionice imali smo priliku otići na tri gola viška, ali smo promašili zicer, a onda je došao preokret Crne gore koja je povela 11:10.

U zadnju, odlučujuću četvrtinu ušlo se u egalu, a onda su naši odigrali sjajnu obranu, odvojili se od protivnika i došli do svjetskog naslova.

Lovro Paparić odigrao je sjajno i postigao pet golova, a Biljaka i Merčep dodali su po tri pogotka. Valečić i Butić dali su dva gola, a Lazić jedan. Luka Podrug imao je deset obrana.

Ovo prvenstvo igra se po novim  pravilima, koja su još uvijek eksperimentalna, pa je tako bazen manji, manja lopta, igrač manje u polju te kraći napad.

IZ ISTANBULA STIGLI U ZAGREB
Svaki dan pripremamo 30 vrsta baklava, nismo ih mogli napeći ni usred krize
Otok Rab
Kraljevska oaza
Otok Rab: Istražite otok sreće koji skriva najljepše pješčane plaže na kojima se kupao i britanski kralj Edward VIII.
  • Majur:

Bravo dečki!!

• VarvarPG:

cestitke Hrvatima na zlatnoj medalji,bili su za klasu ispred nas.Ne trebate brinuti za buducnost vaterpola.Sportski pozdrav iz Podgorice