Brazil nadjačao Paragvaj tek nakon lutrije jedanaesteraca

28. lipnja 2019. u 10:25 0 komentara 228 prikaza
Brazil
Pogledajte galeriju 1/3

Brazil je prvi polufinalist Copa Americe nakon što je noćas u Porto Alegreu nakon izvođenja jedanaesteraca eliminirao Paragvaj s 4-3.

Luis Suarez Copa America Urugvaj izbjegao Kolumbiju, Japan i Ekvador remijem ispali

Utakmica je u regularnom dijelu završila s 0-0 iako je Brazil od 58. minute igrao s igračem više jer crveni karton dobio Paragvajac Fabian Balbuena zbog prekršaja na Firminu.

Brazil
1 / 10
Paragvaj - Katar

Pobjednički gol zabio Gabriel Jesus, a za Paragvaj su promašaje upisali Gustav Gomez i Derlis Gonzalez.

Paragvaj je 2011. i 2015. eliminirao Brazil na istom natjecanju nakon izvođenja jedanaesteraca.

Brazilci će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta između Argentine i Venezuele, a ta polufinalna utakmica je na rasporedu u utorak u Belo Horizonteu. U drugom četvrtfinalnim susretima Kolumbija igra protiv Čilea, a Urugvaj protiv Perua.