Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 131
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ONI DOISTA UŽIVAJU!

Ovaj Bosanac u ljubavnom je trokutu! Naša manekenka zna za postojanje druge, natječu se koja je bolja

Foto: Instagram
1/8
05.02.2026.
u 13:00

Sarajevski reper priznao je krivnju zbog utaje poreza, a time je dužan u proračun Porezne uprave uplatiti više od 57 tisuća eura.

Posebni odjel za suzbijanje korupcije, organiziranog i međukantonalnog kriminala Vrhovnog suda Federacije Bosne i Hercegovine (POSKOK) objavio je da je sarajevski reper Buba Corelli, pravim imenom Amar Hodžić, priznao krivnju za utaju poreza te uplatio 115.642 KM (oko 57.300 eura) na račun Porezne uprave. POSKOK je potvrdio optužnicu Posebnog odjela Federalnog tužiteljstva FBiH i prihvatio sporazum o priznanju krivnje protiv Hodžića, koji je rođen 1989. u Sarajevu. Tereti ga se da je od 1. siječnja 2017. do 31. ožujka 2022., kao porezni obveznik, svjesno izbjegavao plaćanje poreza i doprinosa za socijalno osiguranje u Federaciji BiH, ne prijavljujući oporezive prihode koje je ostvario. Suprotno zakonu, izbjegavao je plaćanje poreza na dohodak i doprinosa za zdravstvo na novac uplaćen iz inozemstva, čime je stekao protupravnu imovinsku korist i oštetio proračun i izvanproračunske fondove FBiH za ukupno 115.642 KM. Zbog toga je počinio kazneno djelo utaje poreza prema Kaznenom zakonu Federacije BiH. Nezakonito stečena imovina u potpunosti mu je oduzeta, a glavni porezni dug je podmirio u cijelosti prema Poreznoj upravi FBiH. Buba Corelli već je ranije bio osuđivan za druge kaznene radnje, a 2019. godine je osuđen na godinu dana zatvora zbog trgovine drogom.

Buba Corelli, bosanskohercegovački reper i tekstopisac iz Sarajeva, postao je prepoznatljiv na glazbenoj sceni, posebno zahvaljujući suradnji s kolegom Jalom Bratom. Zajedno su ostvarili značajan uspjeh, a njihove pjesme i albumi ostavili su snažan trag u glazbenoj industriji. Osim toga, Buba se bavi i produkcijom, radeći glazbu za mnoge izvođače s Balkana i šire. Njegova glazbena karijera ne prestaje impresionirati, no njegov privatni život, naročito u vezi s ljubavnim odnosima, također je pod konstantnom pažnjom javnosti.

FOTO Nevjerojatno! Natjecatelj pred Lokasom tvrdio da ima 65 godina, a nakon 'Potjere' se provela istraga o čovjeku
1/14

Već godinama je poznato da je Buba u vezi s Jasminom Đuderijom, svojom ljubavi iz srednjoškolskih dana. Njihova veza do nedavno se doimala stabilnom i idiličnom, sve dok nisu počele kružiti vijesti koje su šokirale javnost. Naime, osim s Jasminom, Buba je započeo i romantični odnos s hrvatskom manekenkom i influencericom Petrom Cupan. Petra je postala prepoznatljiva u njegovom životu nakon pojavljivanja u spotu za hit pjesmu "Balenciaga", a njezina prisutnost nije bila tajna. Ono što je zapanjilo javnost bila je činjenica da su obje djevojke bile svjesne postojanja druge. Glazbenik je otvoreno komentirao ovu situaciju: "Ja nemam ljubavnicu, nemam ženu. Imam dvije djevojke", rekao je, što je izazvalo još veće medijske spekulacije. Situacija je postala još intenzivnija kada su obje djevojke na društvenim mrežama počele pokazivati dijamantne prstene i lajkati komentare obožavatelja koji su komentirali "prekrasan zaručnički prsten", što je pokrenulo glasine da je Buba zaručio obje djevojke. Objave na društvenim mrežama još su dodatno potaknule javnost. Jasmina i Petra redovito dijele fotografije s Bubom, uz emotivne poruke poput: "Volim te najviše na svijetu". U međuvremenu, internet je bio prepun spekulacija o njihovom navodnom sukobu, a glasine su dodatno potaknute time što su obje djevojke lajkale negativne komentare o onoj drugoj. Unatoč tome, nijedna od njih nikada nije komentirala ove glasine, što je ostavilo javnost u neizvjesnosti. Na Dan zaljubljenih 2023. godine, Buba Corelli je dodatno izazvao pažnju objavivši fotografije s tri različite djevojke na istoj lokaciji, čime je potvrdio glasine o svojim nekonvencionalnim ljubavnim odnosima. Njegov privatni život tako ostaje jednako intrigantan kao i njegova glazbena karijera, privlačeći pozornost i medija i obožavatelja.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata