Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 125
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BORIS MILOŠEVIĆ

Pismom Srbina u Oluji osvojio je sve, strelovito rastao, ušao u vrh vlasti. Sad pada kao žrtva stranačkog plana

26.10.2022.
u 14:44

U slobodno vrijeme kojeg, kako nam kažu, i nema previše, voli zaigrati “plejku”, ali se opustiti i uz Netflix. Više serije nego filmovi, govore Miloševićevi bliski ljudi, pa neko vrijeme nije propuštao ni jednu epizodu popularne “La casa de papel” ili “Money Heista”, što je engleski prijevod ove svjetski popularne španjolske dramske serije. Poprilično je aktivan i na društvenim mrežama, ali više na Facebooku nego na Instagramu, na kojem također ima profil s četrdesetak objava. Ondje mu je nadimak "neočekivani", što nije slučajno jer, kako doznajemo, baš Neočekivani, odnosno Neočekivani zmaj zvali su ga na Šubićevcu u Šibeniku, gdje je odrastao

Streloviti uspon Borisa Miloševića doživio je i svoj streloviti pad, potvrdila je današnja optužnica USKOK-a kojom su obuhvaćena čak četiri bivša Plenkovićeva ministra, koje se tereti za namještanje potpora područjima naseljenima nacionalnim manjinama. Osumnjičeni su Darko Horvat, bivši ministar gospodarstva, njegova tadašnja pomoćnica Ana Mandac te Tomislav Tolušić, spomenuti Boris Milošević, ravnateljica Uprave za potpomognuta područja Katica Mišković i državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja Velimir Žunac. Mimo kriterija tražili su potpore za razne tvrtke i obrte, sumnjiči USKOK, a sam Horvat je istima, unatoč upozorenju nadležnih službi ministarstva, dodijelio 2,6 milijuna kuna potpora. Optužnica USKOK-a stigla je nekoliko mjeseci nakon što je tijelo ispitalo osumnjičenike, koji su svi redom, osim Ane Mandac, izjavili da nisu krivi. Boris Milošević jedan je od njih, a iz ove gomilice ističe se činjenicom da je, kako je u srpnju kazao njegov odvjetnik Anto Nobilo, poslužio kao "smokvin list kako bi se sakrila operacija koja je bila u tijeku, a on nije bio svjestan toga". Na pitanje je li Milošević istražiteljima rekao tko je od njega tražio podatke tvrtki kojima su poslije dodijeljene potpore, Nobilo je kazao:

Komentara 7

Avatar Urbani
Urbani
02:29 27.10.2022.

Boris je nevin!

OK
OKTOPOD
20:14 26.10.2022.

Ako kažem da lopova ima svugdje po svijetu , neću reči ništa novo. Ti nametnici nakote se kao gnjide po svim djelovima tijela , u svim državama svijeta. Za uništiti ih nigdje lijeka nema. . Ne haju oni za sredstva koja bi ih mogla sprijećiti da idu naprijed i naprijed u nanošenju šteta državama i pojedincima.Oni vladaju svima nama ljudima, prirodi . Neka unište samo jednogodišnju žetvu , jedan naftni terminal, civilizovani homo sapiens stenje pod pritiskom nestašice svega umnoga i materijalnoga: glad caruje , ekonomija se gasi brzina usporava , zemljani su na zadnjoj crti ponora, samo je tren da se cijela planeta ne surva u ambis, možda crnu rupu. Jer je dosta onih koji nas ne samo plaše atomskim bombama , nego je ura do dvanaest da je i ne upotrebe. A kad je upotrijebe , ajme njima , ajme nama , loše nam se piše. Kakvi ćemo nakon što je bace, biti , kako ćemo izgledati, hoćemo li se jedan drugome unositi u lice, cerekati . Hoćemo li se približiti ITIJU ili možda KING KONGU, ili će oni koji će barem malo sličiti čovjeku biti više roboti nego ljudi . I kako ćemo se zvati , hoćemo li i takovi ratovati. A takovi , kakve nas je učinilo svjetsko zlo , možda će nas većjednom ućiniti dobrim ljudima . Koji će nastaviti živjeti u slozi , ljubavi , koji se neće mrziti , jedandrugom otimati , proglašavati svojim i ono čije nikada nije bilo.Ako će tako biti neka bude. A ako neće onda neka bude kako je bilo prije prvpga PRASKA. jer bi bilo nepošteno da se naraštaj obnovi pa i

DU
Deleted user
20:58 26.10.2022.

I smranaderu se sudi 12god.i za većinu optužbi nije kriv.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Kupnja