Težak poraz medvjeda, Sator ogorčen na suce

Medveščak
Goran Stanzl/Pixsell
18.12.2009.
u 21:26

Težak debakl doživjeli su hokejaši Medveščaka na gostovanju kod Vienna Capitalsa, Bečani su medvjede s leda ispratili porazom od čak 7:1.

Domaći su poveli već u 16. sekundi nakon katastrofalne pogreške Kristana koji je izgubio pak iza gola. U 3. minuti nakon grubog prekršaja do kraja utakmice isključen je Conrad Martin, a s igračem više Capitalsi su u 7. minuti već vodili 3:0. U vrlo nervoznoj utakmici Bečani su zabijali kao na traci, a počasni gol za medvjede postigao je Smyth u 58. minuti.

A Medveščak je kraj utakmice dočekao sa samo tri braniča u momčadi, jer Seeley je bio isključen, Sandrock se ozlijedio (ligamenti koljena), a Letang zbog viroze nije niti doputovao.

- Glupo se vaditi na suce kod ovako visokog poraza, ali njihov kriterij je nevjerojatan. Izbacili su nas iz igre odmah u početku - ljut je bio trener Medveščaka Ted Sator.