Splićani pušu za vratom Dinamu: Hajduk slavio u Koprivnici i vratio se na bod zaostatka

Slaven Belupo - Hajduk
1/15
18.10.2015.
u 16:54

Hajduk se ovom pobjedom vratio na drugom mjesto sa 26 bodova. Vodeći Dinamo ih ima 27, a trećeplasirana Rijeka 25.

Hajduk je u 13. kolu HNL-a slavio u Koprivnici kod Slaven Belupa sa 1:0. Bijeli su tako stigli do sedme pobjede ove sezone i vratili se na bod zaostatka za Dinamom.

Hajduk je do pobjedničkog pogotka stigao nakon lijepe akcije u 42. minuti. Caktaš je povukao loptu i dao za Vlašića koji je prevario svoga čuvara te dodao Sušiću. BiH reprezentativac je bio na vrhu peterca i matirao Rozmana.

Napomenimo da je Hajdukov vratar Lovre Kalinić i danas sačuvao praznu mrežu pa sada ima niz od 721 minutu bez primljenog gola.

Hajduk se ovom pobjedom vratio na drugo mjesto sa 26 bodova. Vodeći Dinamo ih ima 27, a trećeplasirana Rijeka 25. Slaven Belupo je na 8. mjestu sa 13 bodova.