Objavljeno vijesti danas: 128
SKUPINA E

Kolarov golčinom iz slobodnjaka donio pobjedu Srbiji

17.06.2018. u 15:55

Srbija je u prvoj utakmici skupine E s minimalnih 1:0 golom Kolarova iz slobodnog udarca pobijedila Kostariku.

Prvu veliku priliku imala je Kostarika u 12. minuti kada je Gonzalez ostao sam na drugoj vratnici nakon ubačaja s lijeve strane, no udarac glavom odlazi preko gola.

Srbija je sjajnu priliku imala u 28. minuti  kada je Milinković-Savić sam izbio pred Navasa, ali puca slabo, pa Navas nema problema s udarcem.

Srbija Kostarika
1/14

Navas se još jednom našao oči u oči s igračem Srbije u 50. minuti, ovog puta s Mitrovićem, koji puca bolje, međutim sjajno reagira vratar Kostarike.

Trenutak odluke dogodio se u 56. minuti kada je sjajno iz slobodnog udarca iskosa s desne strane s 25 metara sjajno pogodio Kolarov.

Kostarika je imala inicijativu do kraja, međutim rezultat se nije mijenjao.

Branislav Ivanović danas je odigrao 104. utakmicu za reprezentaciju Srbije, čime će postati rekorder po broju nastupa.

U drugoj utakmici te skupine od 20 sati igraju Brazil i Švicarska.