Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SKUPINA E
Povratak na članak

Kolarov golčinom iz slobodnjaka donio pobjedu Srbiji

Branislav Ivanović danas je odigrao 104. utakmicu za reprezentaciju Srbije, čime će postati rekorder po broju nastupa.

Komentari 134

BA
bacvice
15:15 17.06.2018.

nisam ljbitelj Srbije ali stvarno bi volia da? SrbI dobiu CRC? zasluzeno 1, nula za SRBE, koga smeta,koga sisa::::

VL
Avatar narozi
narozi
15:13 17.06.2018.

a gledate gledate pa sta gledate Srbiju hiihihihih ahh patite od bolesti

VL
RE
rennes
15:32 17.06.2018.

Podrška susjedima!

VL
RE
rennes
15:58 17.06.2018.

Čestitke susjedima na pobjedi! Bili su stvarno dobri! Svaka čast!

VL
RE
rennes
15:40 17.06.2018.

U civiliziranim društvima je skroz OK barem malo navijati i za susjede! A isto osobito vrijedi kad se radi o tako sličnim narodima! Rat je bio ružna stvar, al ovdje se radi o nečemu lijepom - sportu, a i nisuisu svi u Srbiji kao kolektiv krivi za zla iz devedestih! Dakle, naprijed susjedi! Puno sreće na ovoj i drugim utakmicama!

VL
US
usquebaugh
15:46 17.06.2018.

Ajmoooo Srbija do pobede

VL
Avatar Radojica
Radojica
15:02 17.06.2018.

Nas Vecernji. 💕

VL
5S
505.scrtom
16:11 17.06.2018.

Ovo je nogomet a ne politika blente, dosadili ste seljačine i bogu, pijete poštenim ljudima krv, zar nemate više ništa za reći osim samo što mržnju širite. Inače po meni Srbija nije loše igrala, po broju čistih šansi moglo jee biti i najmanje 3:0 koje nisu izkoristili.

VL
KO
kordunmoj75
16:29 17.06.2018.

Nadajmo se dace se u Finalima u Rusiji,sastati Hrvatska i Srbija,dvije mocne nogometne sile.

VL
SV
svoxy
16:49 17.06.2018.

SMS ( Sergej Milinkovic Savic) je budućnost našeg fudbala. Oko njega će se graditi tim u godinama koje dolaze to je sigurno.

VL
KA
Kameni
16:17 17.06.2018.

Sta je zohari? Kostarika, a majstore.

VL
DU
Deleted user
14:35 17.06.2018.

Potez dana pas Matića

VL
ON
onill
16:46 17.06.2018.

mnogo smo bolji od Kostarike! Ubi nas nas mentalitet, das gol i povuces se! Kostarika je ekipa kojoj smo trebali najmanje 3 komada dati! SMS me je oduševio, svaka cast! Kostic veze nema. Borbenost na visokom nivou, ako budemo igrali ovako, dobicemo sigurno Svajcarsku!

VL
Avatar narozi
narozi
16:06 17.06.2018.

Nekao ma puno hr kometara posle pobjede Srbije hihiihhi zacepljena usta

VL
DD
DD
16:20 17.06.2018.

E Kostarika ako vamje lakše Šiptari i Hrvati više tuguju

VL
KO
kordunmoj75
16:29 17.06.2018.

Nadajmo se dace se u Finalima u Rusiji,sastati Hrvatska i Srbija,dvije mocne nogometne sile.

VL
Avatar Ljudozder Vegetarijanac
Ljudozder Vegetarijanac
17:47 17.06.2018.

Ja koji uvijek govorim protiv Srbije jer mrzim njezinu četničku politiku iako nemam ništa protiv srpskog naroda to je pureći narod kao i svakovi drugi, no ovdje pak navijam za Srbiju i ne krijem se iza tv kao neki HDZ ovci jer sam u svoje hrvatstvo siguran 100% kao i uspostavu komunističkog sustava, izlazak iz EU i NATO i stvaranje moćne komunističke drzave Hrvatske po uzoru na Kinu, tamo je novac i uspijeh !!!! Da u njoj bude opet lijepo kao nekada. Nogomet pak , Srbija treba da pobjedi i šteta što nema još i Slovenije ili Madjarske navijao bih i za njih. Za nevjerovati kako prljavo i primitivno igraju ovi latinosi kao i sve nacije Latinske Amerike prljavo i prim za nevjericu. Ajmo Hrvatska ajmo Hrvati razbit Argentinu i pokazat im gdje im je mjesto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa lakoćom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zivjela K HR zivjela Hrvatska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stop kolonijalizmu EU i vlasti HDZ te ubijanju hrvatske mladezi u Afganistanu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
VO
VojvodjanIN
20:51 17.06.2018.

jebes politiku sa sportske strane, Hrvacka je odigrala koliko treba protiv ocajnih Nigerija, ali Srbija se naletila na nesportsku Kostariku i zao mi je sto im ne dadosmo 5 komada. U svakom slucaju pokazili smo svijetu da se na ovim prostorima radjaju vrhunski majstori.

VL
Avatar Jim West
Jim West
15:50 17.06.2018.

Čestitam svim desničarima u Hrvatskoj na pobjedi njihovih danas.

VL
SO
SoloHan
13:47 17.06.2018.

Da ova prne u Kostariku bi bio Tsunami

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.