Ivo Grbić nije uspio spasiti Lille od novog kiksa u francuskom prvenstvu

Reuters
27.11.2021.
u 22:07

Lille je s 18 bodova na 12. mjestu, a Nantes je s bodom više jedno mjesto ispred. Vodeći PSG ima 37 bodova.

Nogometaši aktualnog francuskog prvaka Lillea još su jednom u novoj sezoni propustili pobijediti pred svojim navijačima odigravši u 15. kolu 1-1 s Nantesom.

Sve je dobro počelo za domaću momčad koju je u 9. minuti do vodstva doveo Turčin Burak Yilmaz. U 24. minuti je izjednačio Ludovic Blas. U 80. minuti je Lille imao kazneni udarac, ali je gostujući vratar Lafont obranio udarac Jonathana Davida.

Do kraja utakmice domaći su imali prednost igrača više na terenu, ali do pobjedničkog pogotka nisu stigli pa su treći put zaredom na svom stadionu Pierre-Mauroy odigrali 1-1.

Hrvatski reprezentativni vratar Ivo Grbić je branio za Lille, a Domagoj Bradarić je ostao na klupi za pričuve.