Navršavaju se tri mjeseca od ruske invazije na Ukrajinu. Brutalnost toga rata zaprepastila je svijet. Broj civilnih žrtava, prema nekim procjenama, već se približio broju ukupno stradalih u ratovima u bivšoj Jugoslaviji, dok se broj izbjeglih i interno raseljenih približio četvrtini ukupnog broja stanovnika te ogromne zemlje. To je statistika užasa koja opominje da stihiju rata treba što prije zaustaviti.
Istovremeno, velika razaranja i žrtve predstavljaju i novi katalizator sukoba, zbog kojeg “mehanizam ratovanja” postaje sve teže zaustaviti. Da bi pregovori imali smisla, prije svega, obje strane moraju željeti da dođe do sporazuma i misliti kako je sporazum moguć. Željeti doći do sporazuma znači pristati na to da se odričemo onoga što bismo željeli i prihvatiti ono što nam je prihvatljivo. Tako je neka polazna točka svakog pregovora minimalistički pristup u kojoj svaka strana definira ono što smatra prihvatljivim i ono što smatra neprihvatljivim.
Znate li da jedan Dom u Ruskoj Dumi trazi da Rusija izidje iz Svjetske Zdrastvene Organizacije, a tamo neki Parlamentarci traze i da se celnika Svjetske Zdrastvene Organizacije procesuira za zlocine protiv covjecnosti? Ovi iz Svjetske Zdrstvene Organiazcije vam se spremaju sada iduci tjedan mijenjati sve protokole i staviti SEBE iznad drzava da samo oni mogu proglasiti pandemiju, ili bilo koju drugu opasnu bolest, i samo oni narediti kakve ce se mjere uvoditi u vasoj zemlji, i oni naredjivati OBAVEZNE vakcine. Ne vise drzave i vlade, nego samo ONI!!! To je cisti NACIZAM!!! Oni se vise uopce i ne kriju! - PS - U Indiji procesuiraju glavnu ''znanstvenicu'' koja je odobrila Pfizerovu vakcinu, a odbila lijek kojim su oni lijecili i izlijecili svoje gradjane. Traze SMRTNU KAZNU za nju!!!