Kako su neki jedva dočekali poraz Hrvatske protiv Engleske! Ne, ne govorim o nekim mrziteljima nogometa uopće, nego isključivo mrziteljima hrvatske reprezentacije, ovakve kakva ona jest. Možda bi oni mogli probaviti neku drukčiju hrvatsku reprezentaciju, no takva kakvu oni priželjkuju više se nikad vratiti neće. Tako oni čuče u kutu sve dok Hrvatska pobjeđuje, a iz njih nezadrživo provali sva skrivena netrpeljivost prvom prigodom kad Hrvatska izgubi. Ima, dakako i onih koji se time posve javno ponose. "Ja sam danas žešći Jugoslaven od ikoga, ja danas kad čujem Lijepu našu, ja volim da Hrvatska izgubi, meni Hrvatska ništa ne predstavlja", bio je bubnuo profesor koji je godinama podučavao našu djecu na sveučilištu. Najnoviji slučaj visokoprofilnog kolumnista samo za nijansu je više kripto.
Gospa nema ni hrvatsko državljanstvo pa smo se molili upravo Gospi za pomoću obrani i oslobođenju domovine. Neka nas dragi Bog i naša majka Gospa čuvaju i brane🇭🇷🇭🇷🇭🇷❤️