Nakon neuspješne i prekinute sjednice Skupštine Dinama, zbog čega nije izabran novi Izvršni i Nadzorni odbor, u Maksimiru je krnji stari Izvršni odbor zadnjeg dana svog mandata imenovao novu Upravu na četverogodišnji mandat. Iz nekadašnjeg tročlanog sastava Uprave ostala je predsjednica Vlatka Peras.
Ova magistra inženjerka zračnog prometa u Dinamu je zaposlena od 1998. u odnosima s javnošću, došla je u vrijeme kad je predsjednik bio Zlatko Canjuga, da bi 2005. postala voditeljica ureda Uprave kluba. Godinama je bila tajnica Zdravka Mamića, a posljednjih je godina bila predsjednica tročlane Uprave (uz Krešimira Antolića i Amru Peternel) te ona predstavlja kontinuitet upravljanja klubom, naravno uz 86-godišnjeg predsjednika kluba Mirka Barišića. Uz nju u Upravi su Dario Šimić, Danijel Tomašić i Davor Podnar.
Tko su novi ljudi u vrhu Dinama o kojima se malo zna? Bivši sudac i čovjek koji je podignuo Istru
Dinamo ima novu, četveročlanu Upravu. Ostala je Vlatka Peras, koja je došl u vrijeme kad je predsjednik bio Zlatko Canjuga, da bi 2005. postala voditeljica ureda Uprave kluba. Godinama je bila tajnica Zdravka Mamića, a posljednjih je godina bila predsjednica tročlane Uprave (uz Krešimira Antolića i Amru Peternel) te ona predstavlja kontinuitet upravljanja klubom, naravno uz 86-godišnjeg predsjednika kluba Mirka Barišića. Uz nju u Upravi su Dario Šimić, Danijel Tomašić i Davor Podnar.
Komentara 7
Žalosno
ukratko - dinamo vode: pera mila i laza
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Biće za 3 mjeseca kuda koji mili moji kada se sve raspadne...