Dinamo je teško oštećen! Je li moguće da sudac to nije vidio?

Petković
1/2
14.03.2019.
u 22:01

Napadač Dinama Bruno Petković gradio je loptu u šesnaestercu domaćina, a s leđa ga je udario branič Gabriel.

Dinamo je večeras izgubio od Benfice s 3:0 i tako se u osmini finala oprostio od Europske lige. No, modri će opet moći pričati o suđenju, posebno o spornoj situaciji koja se dogodila se u 22. minuti utakmice Benfice i Dinama na Luzu.

No, sudac je iznenađujuće pokazao na prekršaj u napadu i Benfica je dobila loptu. Petković je do kraja poluvremena još dobio i žuti karton.

I stručnjaci u studiju Arene Sport kao i hrvatski suci složili su se da je sudac pogriješio i da je Dinamo oštećen.

Susret u Lisabonu suci Deniz Aytekin, njemački sudac turskog podrijetla. Riječ je o 40-godišnjaku bogatog sudačkog iskustva u europskim utakmicama, ali i sucu sklonom greškama i kažnjavanju igrača.

Aytekina najviše pamtimo po ravnanju utakmice između Barcelone i PSG-a u ožujku 2017. godine, kada je katalonski klub uz 6:1 uspio nadoknaditi zaostatak od 4:0 iz prve utakmice.