Sjajni Bogdanović odigrao najbolju utakmicu za Indianu i srušio Miami

Bojan Bogdanović
1/6
20.11.2017.
u 08:35

Na svom su parketu slavili i Los Angeles Lakersi, koji su sa 127-109 nadigrali Denver.

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović je sa 26 koševa bio najbolji strijelac Indiane u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi 120-95 nad Miamijem, a to mu je najbolji učinak u dresu Pacersa za koje igra od ove sezone.

Bogdanović je uz 26 poena imao tri skoka, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu. U igri proveo 34 minute, imao je odličan šut 9/14, a sa šest pogođenih trica (6/10) izjednačio je svoj najbolji učinak u nastupima za Indianu. Bojan je 17 od svojih 26 poena ubacio u drugom poluvremenu u kojem su Pacersi napravili uvjerljivu prednost za svoju treću uzastopnu pobjedu, a ukupno devetu u ovoj sezoni.

Dragan Bender je ubacio četiri poena (šut 1/7), uz dva skoka i jednu asistenciju u domaćoj pobjedi Phoenixa 113-105 protiv Chicaga.

Na svom su parketu slavili i Los Angeles Lakersi, koji su sa 127-109 nadigrali Denver. Ivica Zubac je za Lakerse odigrao dvije minute, ali je ostao bez učinka koji bilježi statistika.

1/6

Od ostalih rezultata valja izdvojiti pobjedu aktualnih prvaka Golden Statea 118-111 na gostovanju u Brooklynu, u kojoj je Stephen Curry ubacio 39 koševa, ali je tri minute prije završetka napravio šestu osobnu pogrešku, zbog čega je morao s klupe odgledati završnicu dvoboja.

NBA rezultati, 19.11.
Miami - Indiana          95-120
(B. Bogdanović 34 min, 26 k, šut 9/14, 3 s, 2 a, 1 ol)
LA Lakers - Denver      127-109
(I. Zubac 2 min. bez učinka)
Phoenix - Chicago       113-105
(D. Bender 20 min, 4 k, šut 1/7, 2 s, 1 a)

Sjeverozapadna divizija
1. Minnesota     10 6  .625 -