Hrvatske autoceste od prosinca ne mogu prodati audi A6 3,0 TDI quattro, jednu od famoznih limuzina kojima se počastila bivša uprava, a zbog kojih se svojedobno podigla velika bura. HAC za auto koji je vozio jedini ‘preživjeli’ član uprave Josip Sapunar traži 300.000 kuna, a auto je plaćen čak 411.365 kuna. U prodaju ide i VW touareg koji je plaćen čak 409.663 kn. Uprava HAC-a prodaje ih jer nakon smjena upravu čine samo dva čovjeka. U vlasništvu su ostala i dva audija A6 (voze ih Sapunar i predsjednik uprave Stjepko Boban) te toyota land cruiser. Navodno je garažiran još jedan audi A6 za eventualnog trećeg člana uprave. Auti su kupljeni preko izvođača radova (Viadukta i Swietelskog), u sklopu ugovora za gradnju autocesta, a afera je nastala jer su se čelnici nagradili limuzinama koje su stajale gotovo pola milijuna kuna.
Nitko ne želi audi A6 koji je za HAC kupljen za 411 tisuća kuna
U prodaju ide i VW touareg koji je plaćen čak 409.663 kn. Uprava HAC-a prodaje ih jer nakon smjena upravu čine samo dva čovjeka.
Komentara 19
Ja dajem 1 kunu, ..... ako se mogu prodavati za taj iznos propala poduzeća zašto ne i propale auto investicije ..........
Da je A8 možda bi i razmislio!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
spustiti će oni cijenu pa će na kraju i to netko kupiti..