Naslovnica Sport Strani nogomet

Vida igrao u pobjedi Besiktasa

Iako je od 21. minute bio s igračem manje nakon isključenja N'Sakale, Besiktas je ipak uspio prekinuti niz od dvije utakmice zaredom bez pobjede te pogotkom Rosiera u 81. minuti osvojiti tri boda.
07. veljače 2021. u 23:01 0 komentara 125 prikaza
Domagoj Vida

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida odigrao je čitav susret za Besiktas koji je u 24. kolu turskog prvenstva na svom terenu svladao Konyaspor sa 1-0 (0-0).

Pričao za Večernji Bjelica o svojoj obitelji, o teškoj operaciji i vidi li se na klupi Hajduka i reprezentacije

Nakon što je u subotu Galatasaray u velikom derbiju svladao Fenerbahce sa 1-0, na vrhu ljestvice su Galatasaray, Besiktas i Fenerbahce sa po 48 bodova.

Pula: NK Istra i GNK Dinamo sastali se u 20. kolu Prve HNL Atiemwen za pobjedu Dinamo minimalno slavio protiv Istre i izjednačio se s Osijekom na vrhu

Konyaspor je 15. sa 24 boda.

Sutra ekskluzivno čitajte
Nakon dana šutnje Škoro otkrio zašto je otišao i tko mu podmeće
Ivan Katanušić
Paraolimpijske igre
Priča paraolimpijca: „Ja se probudim sa svojom boli, pobijedim ju, a onda idem na teren pobijediti protivnika“