Naslovnica Sport Strani nogomet

Nantes sve bliže ostanku u elitnom društvu: U prvoj utakmici pao Toulouse

Uzvratna utakmica u Nantesu na rasporedu je u nedjelju, 30. svibnja.
27. svibnja 2021. u 23:45 0 komentara 211 prikaza

Nogometaši Nantesa napravili su veliki korak ka ostanku u prvoligaškom društvu pobijedivši na gostovanju Toulouse s 2:1 (2:1) u prvoj utakmici finala doigravanja za mjesto u francuskoj Ligue 1.

Susret Walesa i Hrvatske u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo TRAUMATIČNA SJEĆANJA Tomašević o teškom danu: 'Slomio sam nogu vatrenom pa molio za njegov oporavak'

Sva tri pogotka pala su u razmaku od 12 minuta. Ludovic Blas je u 10. minuti doveo Nantes u vodstvo. Deiver Machado je izjednačio u 19. minuti, da bi u 22. minuti Randal Kolo pobjegao domaćoj obrani i pogodio za pobjedu gostiju.