Hrvatska porazom od Italije otvorila Euro

0-1
Italija
Euro U-17, prvo kolo, 17:45, Rujevica, Rijeka
80'

Kraj utakmice! Hrvatska je nažalost porazom otvorila Euro, Italije je slavila 1:0. U idućem kolu igramo protiv Španjolske.

78'

GOOOL! Kean je ipak zabio, ni Kotarski tu ništa nije mogao.

77'

Požutio je Šego

76'

Treća promjena kod Hrvatske. Baturina umjesto Marina.

76'

Traje pritisak Italije, opet nas je spasio Kotarski!

74'

Opet oba trenera mijenjaju. Mitrović umjesto Krekovića i Biancu umjesto Rizzo Pinne.

67'

Kotarski opet brani, Italija je u ovim trenucima puno bolja.

66'

Prilika za Italiju! Visconti je tukao, ali Kotarski još jednom odlično obranio. Lopta se odbila do igrača Italije koji je tukao, no Hlevnjak je spasio čisti gol.

65'

Mijenjaju oba trenera. Kod Hrvatske je ušao Krizmanić, a igru napustio Pršir. Kod Italije je Vignato umjesto Merole.

62'

Merola je tukao, ali Kotarski opet odlično brani!

55'

Nakon dvije dobre prilike na početku drugog dijela igra se smirila.

46'

Prilika za Italiju! Marola je izbio sam ispred Kotarskog, a onda promašio čitava vrata.

44'

Najbolja prilika za Hrvatsku! Pršir je tukao iz slobodnjaka, a Ghidotti sjajno obranio. Lopta se odbila na gol crtu, no to je očistio netko iz talijanske obrane.

41'

Počeo je nastavak. Naši su sada tražili jedanasterac, no Pršir je samo zbog prigovora zaradio žuti karton.

40'

Kraj prvog poluvremena, nije bilo golova.

40'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

37'

Italija se razbudila i sve je više pred našim golom.

32'

Najbolja prilika na utakmici! Visconti je odlično pronašao Keana koji je bio sam ispred našeg vratara. No, Kotarski je to sjajno obranio i sačuvao svoju mrežu.

30'

Prošlo je prvih pola sata susreta. Hrvatska je u početku dominirala, no sad se uglavnom igra na sredini terena.

22'

Izbornik seniorske reprezentacije Ante Čačić te veznjak Intera Marcelo Brozović su dali podršku našim mladim nogometašima.

18'

Kean je sada igrao rukom, a sudac je pokazao da je to bilo izvan šesnaesterca pa je Hrvatska dobila slobodni udarac. Iz odlične pozicije je tukao Franjić, no slabo je to napravio. Ravno u živi zid.

11'

Franjić je tukao nakon udarca iz kuta, no Ghidotti dobro brani.

10'

Do sada su odigrane tri utakmice među kojima je i ona između Turske i Španjolske u našoj skupini. Turci su vodili 2:0, ali su Španjolci slavili 3:2.

8'

Prvi pokušaj Hrvatske na utakmici. Kreković je tukao iskosa, snažno, ali preko gola.

3'

Evo i službenog zapisnika.

1'

Počela je utakmica!

0'

Sastav Italije je: Ghidotti - Candela, Anzolin, Bettella, Campeol - Portanova, Rizzo Pinna, Caligara, Visconti - Merola, Kean.

0'

Evo i sastava. Za Hrvatsku će igrati: Kotarski - Hlevnjak, Nekić, Radić, Čolina - Hanuljak, Franjić, Pršir - Kreković, Šego, Marin.

0'

Riječ je o prvom kolu Europskog prvenstva kojem je domaćin Hrvatska. U našoj skupini još su Španjolska i Turska.

0'

Dobar dan i dobro došli na prijenos utakmice U-17 reprezentacija. Na Rujevici se sastaju Hrvatska i Italija.