Hrvatska porazom od Italije otvorila Euro

Mladi vatreni izgubili su od Italije (1:0) u prvom kolu Eura.
03. svibnja 2017. u 17:40 0 komentara 1130 prikaza
Hrvatska U-17
Pogledajte galeriju 1/12
  • 80' Kraj
    Kraj utakmice! Hrvatska je nažalost porazom otvorila Euro, Italije je slavila 1:0. U idućem kolu igramo protiv Španjolske.
  • 78' Gol
    GOOOL! Kean je ipak zabio, ni Kotarski tu ništa nije mogao.
  • 66'
    Prilika za Italiju! Visconti je tukao, ali Kotarski još jednom odlično obranio. Lopta se odbila do igrača Italije koji je tukao, no Hlevnjak je spasio čisti gol.
  • 46'
    Prilika za Italiju! Marola je izbio sam ispred Kotarskog, a onda promašio čitava vrata.
  • 44'
    Najbolja prilika za Hrvatsku! Pršir je tukao iz slobodnjaka, a Ghidotti sjajno obranio. Lopta se odbila na gol crtu, no to je očistio netko iz talijanske obrane.
  • 40' Poluvrijeme
    Kraj prvog poluvremena, nije bilo golova.
  • 32' Info
    Najbolja prilika na utakmici! Visconti je odlično pronašao Keana koji je bio sam ispred našeg vratara. No, Kotarski je to sjajno obranio i sačuvao svoju mrežu.
  • 1'
    Počela je utakmica!
  • 0'
    Sastav Italije je: Ghidotti - Candela, Anzolin, Bettella, Campeol - Portanova, Rizzo Pinna, Caligara, Visconti - Merola, Kean.
  • 0'
    Evo i sastava. Za Hrvatsku će igrati: Kotarski - Hlevnjak, Nekić, Radić, Čolina - Hanuljak, Franjić, Pršir - Kreković, Šego, Marin.
Euro U-17, prvo kolo, 17:45, Rujevica, Rijeka
Hrvatska
0
1
Italija Kean 78'
  • 80'

• 78'

• 77'

Požutio je Šego

• 76'

Treća promjena kod Hrvatske. Baturina umjesto Marina.

• 76'

Traje pritisak Italije, opet nas je spasio Kotarski!

• 74'

Opet oba trenera mijenjaju. Mitrović umjesto Krekovića i Biancu umjesto Rizzo Pinne.

• 67'

Kotarski opet brani, Italija je u ovim trenucima puno bolja.

• 66'

• 65'

Mijenjaju oba trenera. Kod Hrvatske je ušao Krizmanić, a igru napustio Pršir. Kod Italije je Vignato umjesto Merole.

• 62'

Merola je tukao, ali Kotarski opet odlično brani!

• 55'

Nakon dvije dobre prilike na početku drugog dijela igra se smirila.

• 46'

• 44'

• 41'

Počeo je nastavak. Naši su sada tražili jedanasterac, no Pršir je samo zbog prigovora zaradio žuti karton.

• 40'

• 40'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

• 37'

Italija se razbudila i sve je više pred našim golom.

• 32'

• 30'

Prošlo je prvih pola sata susreta. Hrvatska je u početku dominirala, no sad se uglavnom igra na sredini terena.

• 22'

Izbornik seniorske reprezentacije Ante Čačić te veznjak Intera Marcelo Brozović su dali podršku našim mladim nogometašima.

• 18'

Kean je sada igrao rukom, a sudac je pokazao da je to bilo izvan šesnaesterca pa je Hrvatska dobila slobodni udarac. Iz odlične pozicije je tukao Franjić, no slabo je to napravio. Ravno u živi zid.

• 11'

Franjić je tukao nakon udarca iz kuta, no Ghidotti dobro brani.

• 10'

Do sada su odigrane tri utakmice među kojima je i ona između Turske i Španjolske u našoj skupini. Turci su vodili 2:0, ali su Španjolci slavili 3:2.

• 8'

Prvi pokušaj Hrvatske na utakmici. Kreković je tukao iskosa, snažno, ali preko gola.

• 3'

Evo i službenog zapisnika.

• 1'

• 0'

• 0'

• 0'

Riječ je o prvom kolu Europskog prvenstva kojem je domaćin Hrvatska. U našoj skupini još su Španjolska i Turska.

• 0'

Dobar dan i dobro došli na prijenos utakmice U-17 reprezentacija. Na Rujevici se sastaju Hrvatska i Italija.