PRVI ALBUM SNIMILA JE 90-ih

Ova pjevačica izvodi pjesmu 'Karanfil se na put sprema' koja svira dok Dabro puca: Komentari na YouTubeu su hit

Foto: Instagram
1/11
18.01.2025.
u 09:56

Na YouTubeu je ovoj pjesmi zasigurno porastao broj pregleda od sinoć, ali i broj komentara ispod spota.

Nakon što je jučer u javnost dospjela snimka Josipa Dabre (DP) kako puca iz pištolja kroz otvoren prozor auta, potpredsjednik Vlade i ministar poljoprivrede, šumarstva i ribarstva je odlučio dati neopozivu ostavku. Nakon objave u medijima ovaj video se počeo širiti društvenim mrežama, a korisnicima je pažnju privukla i pjesma koja svira u automobilu dok Dabro puca iz pištolja. Brzo su otkrili kako je riječ o skladbi "Karanfil se na put sprema" u izvedbi pjevačice Zehre Bajraktarević. Na YouTubeu je ovoj pjesmi zasigurno porastao broj pregleda od sinoć, ali i broj komentara ispod spota. 

- Hvala potpredsjedniku Vlade Dabri što sam saznao za ovu pjesmu. Hvalaa ministreeee prava pjesma. Od sad ako čujem ovu pjesmu, skačem u zaklon. Hvala dragom ministru na otkriću lijepe numere. Ministar poljoprivrede Dabro approves this song. Svi oni koju su ovo pjesmu našli preko ministra Dabre. Zna ministar što je dobro. Ministar Dabro me je ovdje doveo, ali pjesma nije loša. Himna ministra Dabre. - bili su neki od komentara. Ovu sevdalinku izveli su brojni pjevači, a mnogima je Zehrina interpretacija jedna od najdražih. 

Zehre Bajraktarević je 56-godišnja bosanskohercegovačka pjevačica koja je svoj prvi album snimila početkom 90-ih u Sarajevu. Prvi album snima u suradnji sa skladateljem Irom Mangafićem. Njezin drugi album "Greška mladosti" objavljen je 1992. godine i njezina najuspješnija pjesma bila je naslovljena "Potraži me". Zehra je aktivna na društvenim mrežama, a u jednom je intervju objasnila i kako je shvatila da su joj društvene mreže najbolja platforma za promociju.

- Onog trenutka kada sam shvatila da su društvene mreže najbolji vid reklame, odlučila sam da se tome posvetim malo više.  Nažalost, ali je istina da u BiH i nema televizije koja podržava pjevače iz BiH, pa sam se okrenula samoreklamiranju, a uspjeh ne izostaje.  A, pored tih društvenih mreža okrenula sam se i medijima u Srbiji, posebno TV „Pink“ i izdavačkoj kući „Gold“. Jednostavno, ljudi imaju mašineriju i znaju raditi reklamu, a i poštuju te kao pjevača, kao čovjeka - objasnila je. 

GALERIJA Naša poznata voditeljica prije 15 godina je izrekla sudbonosno da, sa suprugom je od studentskih dana

1/27

Komentara 20

Avatar imocki pracovjek
imocki pracovjek
10:23 18.01.2025.

To nije cajka nego sevdalinka.

Avatar juma
juma
10:47 18.01.2025.

Gospodin Dabro se puno bolje razumije u glazbu, nego u poljoprivredu. Odlična pjesma, za razliku od cajki i ostalog šunda.

LE
Levanto
10:33 18.01.2025.

Čovika puklo !

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije