Na ulasku u treću godinu korone kao da polako naziremo orise jedne zanimljive situacije, koji bi mogli ukazivati na to kako se čitavom ovom teatru polako bliži kraj. Jedan od glavnih znakova koji bi mogli upućivati u tom smjeru je sve nezgrapnija koordinacija između glavnih aktera ove naše koronadrame. Dok jedni “koče” i pokušavaju slati umirujuće poruke, drugi kao da baš sad “dodaju gas” kako bi podigli paniku za oktavu više.
Tako možemo čitati sve više naslovnica kako je omikron soj virusa, navodno, puno slabiji i zarazniji od prethodnih sojeva i kako bi to mogao biti dobar znak. Samo prije mjesec dana takve bi konstatacije naišle na nepodijeljene kritike i značile bi ekskomunikaciju iz svakog ozbiljnog koronarazgovora, dok danas takve pozive na “spuštanje lopte” možemo prepoznati, recimo, i u zadnjim obraćanjima američkog predsjednika Bidena.
Dakako da su "smušenjaci" ali i plaćenici koji su dušu prodali sotoni. Što im sada preostaje? Nastaviti i dalje prljavom rabotom gurajući ovaj narod u propast.