Objavljeno vijesti danas: 1
EUROPSKO PRVENSTVO

Ludnica u Beču! Hrvatska u drami pobijedila Njemačku za polufinale

18.01.2020. u 22:12

Hrvatski rukometaši u dramatičnoj završnici pobijedili su Njemačku s 25:24 i osigurali polufinale EP-a.

Pobjedu je Hrvatskoj donio gol Igora Karačića minutu i pol prije kraja, te obrana Marina Šege 13 sekundi prije kraja.

Navijači uoči Njemačke
1/18

Kod Hrvatske je Igor Karačić zabio 7 golova, a Domagoj Duvnjak je imao pet pogodaka, dok je Nijemce predvodio Gensheimer s 4 gola.

Španjolska je pobijedila Austriju s 30:26, a Bjelorusija je nadjačala Češku s 28:25. slomili tek sredinom drugog dijela, kad su po prvi puta došli u vodstvo od četiri razlike.

Poredak: Španjolska i Hrvatska po 6, Njemačka, Austrija i Bjelorusija po 2, te Češka bez bodova.

U ponedjeljak je na rasporedu 3. kolo u kojem Hrvatska igra protiv Češke (16 sati), a ostali parovi su Bjelorusija - Španjolska i Austrija - Njemačka.