Naslovnica Sport Ostali sportovi

Miljenko Vučić četvrti u kugli na SP-u za osobe s invaliditetom

Svjetski prvak je Iranac Saman Pakbaz sa 15,82 metara. Srebro je osvojio Ukrajinac Roman Danyliuk (15,61 m), dok je brončani Španjolac Kim Lopez Gonzalez sa hicem od 15,44 metara.
22. srpnja 2017. u 17:48 0 komentara 195 prikaza
Miljenko Vučić

Predzadnjeg dana natjecanja na 8. IPC Svjetskom atletskom prvenstvu za osobe s invaliditetom, koje se održava u Londonu, Ogulinac Miljenko Vučić je u konkurenciji slabovidnih bacača kugle s osobnim rekordom od 15,09 metara zauzeo četvrto mjesto.

Stipe Žunić ATLETIKA Žunić ne posustaje, opet kuglom preko 21 metra
"Naravno da mi je malo žao što mi je pobjegla bronca. No, raduje me da sam bacio svoj novi osobni rekord. Već s prvim hicem krenuo sam punom snagom, da bih u drugom pokušaju ostvario svoj osobni rekord. Nije lako biti četvrti na svjetu. Mnogo sam ove godine radio i uložio sve svoje snage i sposobnosti da ostvarim, za mene, odličan rezultat. Ostaje mi da i dalje naporno radim kako bih već slijedeće godine na europskom prvenstvu došao do medalje", kazao je  Miljenko Vučić.

Sandra Perković Novi rekord Tajna Sandrina uspjeha: Ne jede slatko, lakša je, brža i eksplozivnija! Usain Bolt Dijamantna liga Usain Bolt u Monte Carlu slavio na 100 metara s najboljim rezultatom sezone 18.08.2016., Rio de Janeiro - Olimpijske igre Rio 2016.  Sara Kolak  u finalu bacanja koplja za zene. Sara Kolak  osvojila je zlatnu medalju u bacanju koplja. Pritom je ponovo srusila drzavni rekord. Photo: Igor Kralj/PIXSELL TALENTIRANA VARAŽDINKA Želimorski stopama Sare Kolak, izborila finale
Ben Simmons
TROŠI KAO DA SUTRA NE POSTOJI
Slavni sportaš juri prema bankrotu: 'Svakog mjeseca kupi auto za 400 tisuća eura, a novca više nema'