Hrvatska U-21 reprezentacija slavila s čak 10:0 u kvalifikacijama za Euro!

10-0
San Marino
Kvalifikacije za EP, 18:00, Kranjčevićeva, Zagreb
KRAJ

Kraj utakmice! Hrvatska je slavila s 10:0. Protivnik jest slabašan, ali ovakvi se rezultati ne viđaju često. U drugoj utakmici u skupini pomogla nam je Litva koja je s 2:0 svladala Grčku.

81'

Gol! Evo i desetog gola Hrvatske večeras. Strijelac je Gvardiol.

78'

Gol! Dario Vizinger je zabio deveti gol danas! Hoćemo li vidjeti i jubilarni deseti?

73'

Gol! Novi gol Hrvatske, osmi danas i treći Ivanušeca.

56'

Gol! Novi gol Nejašmića i evo nas na 7:0. Taj je rezultat bio i u San Marinu, no ovdje je ostalo više od pola sata igre.

51'

Gol! Mladi vatreni su postigli i šesti gol. Šverko je lijepo pronašao Nejašmića koji je ostao sam na drugoj vratnici i nije imao težak posao.

46'

Počeo je nastavak.

POLUVRIJEME

Kraj prvog dijela, Hrvatska vodi 5:0.

44'

Gol! Evo i petog gola, opet je Ivanušec zabio. Ostao je sam na pet metara nakon asistencije Kulenovića.

40'

Gol! Evo i četvrtog gola i četvrtog strijelca. Ivanušec se dobro oslobodio čuvara, a onda pogodio u bliži kut.

33'

Gol! Evo i trećeg gola naše mlade reprezentacije. Strijelac je Špikić.

22'

Gol! Kakav pogodak Majera. Opalio je ljevicom s 20-ak metara i pogodio rašlje. Lopta se od grede odbila u mrežu.

3'

Gol! Hrvatska je povela odmah na početku, strijelac je Kulenović.

1'

Počela je utakmica.

SAN MARINO

San Marino: De Angelis, Mularoni, Cecchetti, Fabbri, Quaranta, Franciosi, Moretti, Piscaglia, Dolcini, Mularoni, Raschi, Pancotti.

HRVATSKA

Hrvatska: Kotarski, Šverko, Erlić, Gvardiol, Čolina, Majer, Nejašmić, Bistrović, Špikić, Kulenović, Ivanušec

klupa: Nevistić, Sosa, Šutalo, Moro, Ćuže, Krizmanić, Đurasek, Musa, Vizinger.

LJESTVICA

Za izbranike Igora Bišćana ovo bi trebao biti lagan zadatak, a više nemaju prava na pogrešku. Ovo je poredak u skupini.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Ovo je susret kvalifikacija za Euro 2021., utakmica se igra u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu s početkom u 18 sati.