Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 17
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zaljubljen u kuhanje

Robert iz Masterchefa postaje chef restorana u Trogiru

Robert Predrag Žmire (1)
Foto: Pixsell, Nova TV
1/4
20.06.2011.
u 15:21

Pristao je biti chef restorana u Trogiru jer upravo tamo želi pokrenuti revoluciju omiljene mu dalmatinske kuhinje

Polufinalist kulinarskog realityja "Masterchef" Robert Predrag Žmire nakon napuštanja showa Nove TV odbio je šest poslovnih ponuda, no ovaj tjedan jednoj ponudi nije odolio. Odlučio je postati chef tima od troje ljudi u trogirskom restoranu Alka jer želi ostati u voljenom Trogiru i upravo tamo pokrenuti revoluciju dalmatinske kuhinje.

– Prihvatio sam posao chefa u restoranu Alka u Trogiru i već sam počeo raditi na mijenjanju jelovnika, a riječ je o tome da želim podići kvalitetu dalmatinske kuhinje. Restoran je tradicionalan, a u njega ću unijeti dašak promjene u suradnji s vlasnikom. Već sam se prihvatio tehničkih priprema, a prvi radni dan bit će u srpnju – zadovoljno kaže Robert. Kreativna i ukusna jela u kojima je uvijek kombinirao tradicionalno s modernim dovela su ga na korak do finala "Masterchefa", loše pripremljena torta u polufinalu izbacila ga je iz showa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentara 3

PP
pp
16:11 20.06.2011.

Bravo! Čestitke! i njemu i svima iz te emisije...odlično...sigurno ću doći i probati šta sprema...nadam se da će i svi ostali kandidati otvoriti svoje restorane i podići našu gastro ponudu...odlično!!!

PK
puši kurac
16:14 20.06.2011.

jedino je malo tužno kaj se bolje nauči kuhat za tri mjeseca u toj emisiji nego kod nas u školi za kuhare. sastojke koje oni koriste u emisiji u našim školama ljudi ni ne vide nego o njima čitaju

MA
maklin
20:15 20.06.2011.

Gastro ponuda nam je katastrofa, svi svugdje nude jedno te isto. I nemojte zapošljavati nekulturne*********. Od 10 restorana u 8 rade ******* koji neznaju reći niti Dobar Dan, već samo \"kimne\" glavom i pogledom govori \"šta hoćete\". Usluga po Hrvatskim restoranima je katastrofa ! Prošle godine bio u Novalji i tamo sjednem za stol, naručimo hranu za 200 Eura, a na stolu dobim razbijenu butelju vode, okrhnute čaše za piti... i to oni nude gostima !!! užas, sramota, katastrofa !!!

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata